RADA PEDAGOGICZNA
ZESPOŁU SZKÓŁ BUDOWLANYCH
W CHORZOWIE

 

l.p.

nazwisko

imię

stanowisko/nauczany przedmiot

 
 
 

KADRA ZARZĄDZAJĄCA

 

1.

Rudzik

Adam

DYREKTOR ZSB
przedmioty zawodowe praktyczne i teoretyczne

 

2.

Gonera - Tomeczek

Jadwiga

WICEDYREKTOR ZSB
psycholog, j. angielski zawodowy, kompetencje społeczne i organizacja pracy zespołów 

 

3.

Kruszyńska

Monika

KIEROWNIK SZKOLENIA PRAKTYCZNEGO
doradztwo zawodowe

 

4.

Matysiok

Eugeniusz

KIEROWNIK WARSZTATÓW SZKOLNYCH
przedmioty zawodowe praktyczne

 

NAUCZYCIELE

 
5.  Nowok  Izabela  pedagog  

6.

Tunkel

Magda

przedmioty zawodowe teoretyczne, plastyka

 
7. Osman Rafał matematyka  

8.

Wasik - Szopa

Aleksandra

przedmioty zawodowe praktyczne i teoretyczne

 

9.

Zawada

Katarzyna

biblioteka, wok

 

10.

Szczyrbowska

Bożena

biblioteka

 

11.

Borowska

Monika

informatyka, matematyka

 

12.

Ciężkowska

Iwona

historia, wiedza o społeczeństwie

 

13.

Czechowicz

Zbigniew

przedmioty zawodowe praktyczne i teoretyczne

 

14.

Czechowicz-Kwaśniewicz

Joanna

j. polski

 

15.

Gawenda

Anna

j.polski, wok

 

16.

Głowaczewski

Krzysztof

przedmioty zawodowe praktyczne

 

17.

Grodzka

Anna

j. angielski

 

18.

Jacek

Anna

chemia, fizyka, biologia, przedmioty zawodowe teoretyczne

 

19.

Jadwiszczok

Artur

matematyka

 

20.

Jóźwiak

Halina

historia, wiedza o społeczeństwie, wdż, etyka, historia i społeczeństwo, świetlica

 

21.

Kiera

Szymon

religia

 

22.

Korczak

Barbara

j. polski

 

23.

Kotyński

Łukasz

religia

 

24.

Labus

Mieczysława

geografia, przedsiębiorczość

 

25.

Laske

Anna

biologia

 

26.

Leciej

Grzegorz

bhp, edukacja dla bezpieczeństwa, przedmioty zawodowe

 

27.

Łodkowska

Anna

przedmioty artystyczne

 

28.

Maczuch

Arkadiusz

przedmioty zawodowe praktyczne i teoretyczne

 

29.

Manecki

Andrzej

w-f

 

30.

Matysiok

Paweł

przedmioty zawodowe praktyczne i teoretyczne

 

31.

Mirek

Katarzyna

w-f

 

32.

Molek

Agata

rewalidacja

 

33.

Musiał

Beata

w-f, edukacja dla bezpieczeństwa

 

34.

Osmańczyk

Anna

j. niemiecki

 

35.

Pecyna

Marzena

przedmioty zawodowe praktyczne i teoretyczne, matematyka

 

36.

Prokop

Krystyna

przedmioty zawodowe praktyczne i teoretyczne

 

37.

Przysiewkowska

Małgorzata

przedmioty zawodowe praktyczne i teoretyczne

 

38.

Pyrek

Grzegorz

religia

 

39.

Pyzik

Mieczysław

biologia, j. niemiecki

 

40.

Rabsztyn

Aleksandra

j. francuski, j. hiszpański

 

41.

Skrzypnik

Łukasz

w-f, świetlica

 

42.

Śliwiński

Marek

geografia

 

43.

Tomczyk

Małgorzata

j. angielski, świetlica